Читати повністюЗгорнути
| Маршрутизатори (роутери) | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність аккумулятору | ні |
| Акумуляторна батарея | ні |
| Вага | 0.797 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Кількість антен | 6 шт |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | ні |
| Категорія LTE | сat.12 (600 Мбіт/с) |
| Колір | Black |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольний порт | ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | ні |
| Напруга живлення | 12 В |
| Підтип | бездротові |
| Підтримка 3G/4G/LTE (лот для SIM-карти) | є |
| Підтримка Mesh | без поддержки Mesh |
| Підтримка РоЄ | ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Приоритезация трафика (QoS) | є |
| Розміри | 325 х 242 х 100 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AC2600 |
| Тип | бездротові |
| Тип монтажа | настільний |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | є |
| Швидкість Wi-Fi | 2.1 - 3.0 Гбит/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | ні |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути