Читати повністюЗгорнути
| Портативні колонки | |
| Chromecast / AirPlay | ні |
| DLNA | ні |
| FM-приймач | ні |
| NFC | ні |
| USB для воспроизведения | є |
| Wi-Fi | ні |
| Ємність аккумулятору | 4722 мАч |
| Індикація | заряда + разряда |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вага | 11.3 кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Влагозащищенная | так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосовое управление | ні |
| Дисплей | ні |
| Додатково | сменный аккумулятор |
| Живлення | аккумулятор + сеть |
| Кардрідер | ні |
| клас захисту | IPX4 |
| Колір | Black |
| Количество / диаметр динамиков | 2 х 145 мм, 2 х 25 мм |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підсвічування | з підсвічуванням |
| Підтип | Не вибраний |
| Популярный бренд | JBL |
| Потужність | більше 100 Вт |
| Потужність | 200 Вт |
| Противоударная | ні |
| Пульт ДУ | ні |
| Разъем зарядки | AC |
| Розмір | 298.4 x 575 x 303 мм |
| Ручка / петля / карабин для переноски | ручка |
| Соотношение сигнал / шум | >80 дБ |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технология TWS (создание стереопары) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | проводное + беспроводное |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функция Power Bank | є |
| Функция громкой связи (Hands Free) | є |
| Час автономної роботи | від 10 до 15 годин |
| Час автономної роботи | до 15 часов |
| Частотний діапазон | 40 – 20 000 Гц |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути