Читати повністюЗгорнути
| Бутербродниці та вафельниці | |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | возможность вертикального хранения |
| Змінні панелі | со съемными панелями |
| Идикатор работы | є |
| Индикатор готовности | є |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Количество отделений основной пластины | 2 отделения |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ненагревающаяся ручка | є |
| Підтип | Бутербродниці |
| Пластини для пончиков | ні |
| Пластины для вафель | є |
| Пластины для гриля | ні |
| Пластины для кексов | ні |
| Пластины для орешков | ні |
| Пластины для печенья | ні |
| Пластины для сэндвичей / бутербродов | є |
| Потужність | 700 Вт |
| Потужність | 501 - 800 Вт |
| Регулирование температуры | Відсутнє |
| Тип | мультимейкер |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути