Читати повністюЗгорнути
| Зволожувачі повітря | |
| Smart-управление | ні |
| Ємність резервуару для води | 5.1 - 7 л |
| Іонізація | є |
| Автовідключення | є |
| Автоматичне регулювання вологості (гігростат) | є |
| Ароматизация | с ароматизацией |
| Вентиляция | ні |
| Габарити (ШхВхГ) | 225 х 505 х 210 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон потужності | 30 Вт и менее |
| Детский дизайн | ні |
| Дисплей | с дисплеем |
| Индикатор уровня воды | є |
| Колір | білий |
| Озонирование | ні |
| Очищение | ні |
| Підтип | зволожувачі повітря |
| Площа, що обслуговується | 40 м2 |
| Подсветка корпуса | є |
| Продуктивність | 251 - 400 мл/ч |
| Пульт ДУ | с пультом ДУ |
| Расход воды | 390 мл/ч |
| Регулятор інтенсивності випаровування | Відсутнє |
| Регулятор интенсивности пара | є |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 31 - 40 м2 |
| споживана потужність | 25 Вт |
| Способ установки | підлоговий |
| Таймер | є |
| Тип увлажнения | ультразвуковий |
| Тип харчування | мережа |
| Управління | сенсорне |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути