Телевізор Grifon Diva DV50UMSB2
Код: 557453
empty star empty star empty star empty star empty star
delivery Доставка
  • Самовивіз з офісу "НЕЙРОН" - м.Хмельницький, вул. Подільська, 102 Безкоштовно
  • Самовивіз з "Нова Пошта" Тариф перевізника
  • Доставка кур'єром "Нова Пошта" Тариф перевізника
payment Оплата
Готівкою, Оплата по рахунку, VISA/Mastercard, GooglePay, ApplePay
Grifon – техніка для вашого комфорту
Техніка Grifon: історія бренду
Читати повністюЗгорнути
Телевізори
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Аудіо AC3, HEAAC
Версія Bluetooth 5.1
Вес без подставки 7.8 кг
Вес с подставкой 7.9 кг
Видео MPEG-1/2/4, H.264, HEVC
Внутренняя память 16 ГБ
Время отклика 9.5 мс
Гарантія 36 міс.
Голосовое управление есть (пульт)
Діагональ екрану 50"
Диапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 110 Вт
Колір чорний
Комплект поставки ножки, пульт ДУ, батарейки, инструкция, гарантийный талон
Контрастність 1200:1
Модель пульта Voice Remote / 8A
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Google TV
Підтип LCD 50
Підтримка HDR є
Поддержка NTFS є
Покрытие экрана матовое
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процессор изображения Mali-G52
Размеры с подставкой (ШхВхГ) 1110х723.6х250 мм
Роз'єми 2хRF, CI/CI+, 3хHDMI, 2хUSB, Earphone Jack, Ethernet Input, SPDIF Output
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1110х647х80.4 мм