Читати повністюЗгорнути
| Сумки, чохли та рюкзаки для ноутбуків | |
| Вага | 0.42 кг |
| Внешние карманы | ні |
| Возможность крепления к багажной сумке | ні |
| Вологозахист | с влагозащитой |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ | 15" - 16" |
| Колір | Чорний |
| Максимальная диагональ экрана | 15.6" |
| Матеріал | Нейлон |
| Підтип | 15.6" Сумка |
| Регулируемый съёмный плечевой ремень | ні |
| Розміри внутрішні, мм | немає даних |
| Розміри зовнішні, мм | 420 x 300 x 40 |
| Спосіб закриття | магніт |
| Тип | сумка |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути