Читати повністюЗгорнути
| SSD накопичувачі | |
| IOPS (читання/запис) | 75 000/70 000 |
| TBW (ресурс записей) | 200 TБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100 х 69.85 x 7 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для компьютеров | так |
| Для ноутбуков | так |
| Дополнительные данные | Поддержка TRIM, S.M.A.R.T |
| Максимальна швидкість запису | 1000 МБ/с и менее |
| Максимальна швидкість читання | 1000 МБ/с и менее |
| Наявність підсвічування | ні |
| Об'єм накопичувача | 480 ГБ |
| Обсяг пам'яті | 480 - 512 ГБ |
| Підтип | SATA 2.5" |
| Поддержка NVMe | Відсутнє |
| Ресурс записей | до 200 TБ |
| Споживання енергії | до 2.61 Вт |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Ударостійкість | є |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Швидкість запису | 480 МБ/сек |
| Швидкість читання | 550 МБ/сек |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути