Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 2.05 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | чорний |
| Місткість | 5 - 9 А·год |
| Місткість батареї | 7 А·год |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 105 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 12 В |
| Підтип | 7 |
| Робочий діапазон температур, °C | від -15°C до +40°C |
| Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року) | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1 |
| Ширина | 65 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути