Читати повністюЗгорнути
| Пилососи | |
| Автозмотування шнура | є |
| Гарантія | 24 міс. |
| Для меблів | є |
| Довжина мережевого шнура | 5.0 м |
| Еко-двигун | ні |
| Живлення | мережа |
| Колір | чорний, золотистий |
| Місткість для миючого засобу | 2.3 л |
| Об'єм пилозбірника | 1.1 – 2 л |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Підлога/Килим | є |
| Підтип | миючий |
| Популярные бренды | Rowenta |
| Потужність | 1150 Вт |
| Потужність всмоктування | 190 Вт |
| Рівень шуму | 61 - 75 дБ |
| Радіус збирання | 6.75 м |
| Регулятор потужності | без регулювання |
| споживана потужність | 1001 - 1500 Вт |
| Тип вихідного фільтра | аквафільтр |
| Тип збирання | волога |
| Тип пилозбірника | контейнер (без мішка) |
| Тип пилососу | миючий |
| Тип трубки | ні |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | ні |
| Форм-фактор | стандартний |
| Час зарядки | ні |
| Час повної зарядки | ні |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | ні |
| Час роботи на одному заряді | ні |
| Щілинна | є |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути